Anarex Klub Owczarka Niemieckiego

Przejdź do treści
Eminent to pewna marka. Należy do spółki Tekro, która specjalizuje się w produkcji i doradztwie w zakresie żywienia oraz hodowli zwierząt już od 1991 roku oraz znajduje
się w gronie czołowych producentów i dostawców karmy nie tylko w Czechach, ale również na rynku europejskim.
 
Mój Salon groomerski to  profesjonalny MOBILNY salon pielęgnacji psów. Prowadzę sprzedaż kosmetyków dla piesków i udzielam porad w zakresie pielęgnacji. Aby wciąż podnosić jakość  usług stale uczestniczę w seminariach i warsztatach groomerskich. W pracy opieram się wyłącznie na kosmetykach, preparatach i sprzęcie renomowanych firm takich jak Optimum, Moser, Oster, 1All System.
  
Trebor-Tim zaprasza na treningi posłuszeństwa i obrony wg zamieszczonego harmonogramu. Organizujemy spotkania przygotowujące psy różnych ras do wystaw. Służymy fachową poradą oraz pomocą przy prezentowaniu psa w ringu.
 
Centrum szkolenia psów Perra Wrocław, Katowice. Oferuje Państwu profesjonalne szkolenia psów pod kątem sportowym i użytkowym, z wykorzystaniem metod wzmocnień pozytywnych. Naszym celem jest wzmocnienie więzi między psem a przewodnikiem i wypracowanie u psa nawyku posłuszeństwa.
  
LINABERO hodowla owczarka niemieckiego, zawsze chciałem mieć owczarka niemieckiego bo według mnie jest to najwspanialsza rasa psów. Owczarek niemiecki to piękno poparte wspaniałą psychiką.
nasz facebook
Wróć do spisu treści